do kasy suma brutto: 0,00 zł suma netto: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Grzegorz Sosnowski

TEL. 509 674 707
TEL. 505 342 164

handel@raportkonsumenta.pl,

biuro@raportkonsumenta.pl

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

SBP-MSD1000 BSIS/MOIS - SYSTEM RADAROWY DVS BOK/PRZÓD COMPATIBLE WITH DVS/TURN ASSIST/EKG ONZ nr 151 i 159

SBP-BSIS(W)-wyświetlacz (1).jpg
 • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Jakosc godna zaufania
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Raport Konsumenta
Kod produktu: CC89-41068

Opis

Nowy system bezpieczeństwa oparty na technologii czujników radarowych 77 GHz, który pomaga kierowcy wykryć pieszych, rowerzystów i motocyklistów w martwych strefach, zwłaszcza z boku dużych ciężarówek/autobusów, i zwraca uwagę kierowcy na ich obecność.

SBP-DVS AHD(280)+ RADAR-BSIS & MOIS MDS1000- COMPATIBLE WITH DVS/TURN ASSIST/EKG ONZ nr 151 i 159/ COMPATIBLE WITH DVS TURN ASSIST SYSTEM DVS-SS-02/BSC01(HOMOLOGATION E57*10R06/02*0593)

System SBP-MSD1000 BSIS/MOIS - SYTEM RADAROWY DVS posiada innowacyjny system autodiagnostyki - przed włączeniem się do ruchu kierowca jest pewny że system działa prawidłowo i można bezpiecznie kontynuować jazdę.

 • Funkcja wykrywania statycznego SBP-MSD1000 BSIS/MOIS(prędkość pojazdu ≤ 5 km/h)
  Kiedy pieszy lub rowerzysta wejdzie od tyłu w czerwony obszar, na wyświetlaczu pojawi się sygnał ostrzegawczy (pasek LED świeci się na czerwono). Jeśli kierowca włączy odpowiedni kierunkowskaz, na wyświetlaczu pojawi się ostrzeżenie o kolizji (kolorowy pasek wyświetli się na czerwono i zacznie migać, brzęczyk wyda podwójny sygnał dźwiękowy).

  Kiedy pieszy lub rowerzysta wjedzie od tyłu w żółty obszar i wyprzedzi pojazd w ciągu 12 s (TTC), na wyświetlaczu pojawi się sygnał ostrzegawczy (pasek LED świeci się na czerwono).
  Kiedy TTC < 2 s, jeśli kierowca włączy odpowiedni kierunkowskaz, na wyświetlaczu pojawi się ostrzeżenie o kolizji (kolorowy pasek wyświetli się na czerwono i zacznie migać, brzęczyk wyda podwójny sygnał dźwiękowy).

 • Funkcja wykrywania dynamicznego SBP-MSD1000 BSIS/MOIS (30 km/h ≥ Prędkość pojazdu> 5 km/h)
  Kiedy pieszy lub rowerzysta wejdzie od tyłu do czerwonego obszaru lub pozostanie w czerwonym obszarze, na wyświetlaczu pojawi się sygnał ostrzegawczy (pasek LED świeci się na czerwono).

  Jeśli kierowca włączy odpowiedni kierunkowskaz, na wyświetlaczu pojawi się ostrzeżenie o kolizji (kolorowy pasek wyświetli się na czerwono i zacznie migać, brzęczyk wyda podwójny sygnał dźwiękowy). .

  Jeśli użytkownik drogi wejdzie w obszar w pobliżu przodu pojazdu (odległość do boku pojazdu jest mniejsza niż 1 m, a odległość do przodu pojazdu jest mniejsza niż 5 m), wyświetlacz wyświetli informację o kolizji ostrzeżenie (kolorowy pasek świeci się na czerwono i miga, brzęczyk wydaje podwójny sygnał dźwiękowy).

  Kiedy pieszy lub rowerzysta wjedzie od tyłu na żółty obszar i wyprzedzi dany pojazd w ciągu 12 s (TC), na wyświetlaczu pojawi się sygnał ostrzegawczy (pasek LED świeci się na czerwono).

  Kiedy użytkownik drogi (<3 s), jeśli kierowca włączy odpowiedni kierunkowskaz, na wyświetlaczu pojawi się ostrzeżenie o kolizji (kolorowy pasek wyświetli się na czerwono i zacznie migać, brzęczyk wyda podwójny sygnał dźwiękowy).

 • Funkcja wykrywania martwego pola (prędkość pojazdu > 30 km/h)

  Kiedy poruszający się obiekt znajdzie się od tyłu w czerwonym obszarze lub pozostanie w czerwonym obszarze, na wyświetlaczu pojawi się sygnał ostrzegawczy (pasek LED świeci się na czerwono).

  Jeśli kierowca włączy odpowiedni kierunkowskaz, wyświetlacz wyświetli ostrzeżenie o kolizji (kolorowy pasek wyświetli się na czerwono i zacznie migać, brzęczyk wyda podwójny sygnał dźwiękowy).

  Kiedy poruszający się obiekt pojawi się od tyłu w żółtym obszarze i wyprzedzi dany pojazd w ciągu 3 s (TTC), na wyświetlaczu pojawi się sygnał ostrzegawczy (pasek LED świeci się na czerwono).

  Jeśli kierowca włączy odpowiedni kierunkowskaz, na wyświetlaczu pojawi się ostrzeżenie o kolizji (kolorowy pasek wyświetli się na czerwono i zacznie migać, brzęczyk wyda podwójny sygnał dźwiękowy).

Przedmiot

Parametr

Przedmiot

Parametr

Znamionowe napięcie robocze (V)

12V/24V

Kąt poziomy (°)

180°

Zakres napięcia roboczego (V)

9-32V

Kąt pionowy (°)

30°

Pobór mocy

<6W

Dokładność kąta (°)

±0,5 - 40°

Zakres temperatury roboczej (℃)

-40 ~ +85 ℃

Rozdzielczość kątowa (°)

18

Zakres temperatury przechowywania (℃)

-40 ~ +95 ℃

Zakres prędkości (km/h)

190

Częstotliwość robocza (GHz)

76-77

Dokładność prędkości (m/s)

0.15

Moc nadawania (dBm)

12

Wykrywalność (m)

65m

Tryb modulacji

FMCW

Dokładność odległości (m)

0.13

Forma anteny

4TX, 4RX

Rozdzielczość odległości (m)

0.19

Identyfikowalny numer docelowy MAX

31

Klasa szczelności

IP7K7

RADIO EQUIPMENT REGULATIONS SI 2017/1206 UK TYPE EXHAMINATION CERTYFICATE APPROVED/HOMOLOGACJA- BODY 1313                                                                         

APPROVED/HOMOLOGACJA E57*-10R06/02*0593

APPROVED/HOMOLOGACJA- CE

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl