do kasy suma brutto: 0,00 zł suma netto: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Grzegorz Sosnowski

TEL. 509 674 707
TEL. 505 342 164

handel@raportkonsumenta.pl,

biuro@raportkonsumenta.pl

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
O firmie

Brigade jest pionierem w zakresie bezpieczeństwa cofania od 1976 roku, kiedy wprowadziliśmy pierwszy w Europie alarm cofania. Od tego czasu wprowadzamy coraz to nowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, rozszerzając ofertę o produkty wspomagające widoczność oraz wykrywające osoby znajdujące się w martwych strefach wokół pojazdu.

Naszą pasją jest wspomaganie bezpieczeństwa transportu drogowego, zapobieganie kolizjom, a tym samym ratowanie ludzkiego życia. Nasze 40-letnie doświadczenie w tej dziedzinie pomoże Ci dokonać właściwego wyboru w kwestii produktów zwiększających bezpieczeństwo w Twoich pojazdach i maszynach.

Brigade rozumie, że bez dopasowanych do indywidualnych potrzeb, wysokiej jakości produktów nie bylibyśmy firmą, którą jesteśmy obecnie. Dlatego też w kwestii bezpieczeństwa jakikolwiek kompromis jest nam obcy.
Nasze produkty dostarczamy na rynek dopiero wtedy, gdy upewnimy się, że ich jakość jest odpowiednio wysoka.
Łatwo o tym zapomnieć w erze podziwu dla nowych technologii, ale nie jest to nasza strategia. Bez względu na rodzaj technologii czy produktu, wszystko musi przejść rygorystyczne testy zanim zdecydujemy się na umieszczenie danego produktu w ofercie sprzedaży.
Ściśle kontrolowany proces projektowania i wytwarzania produktów oraz wewnętrzny Dział Badań i Rozwoju nadzorowany jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską, co stawia nas ponad naszymi konkurentami.

Środowisko

Firma Brigade jest świadoma faktu, że nasze codzienne działania mogą wpływać na środowisko w różny sposób. Dążymy do minimalizowania potencjalnych negatywnych skutków działań dla środowiska, zarówno naszych własnych jak i podległych nam spółek. Staramy się wdrażać dobre praktyki na każdym polu naszej biznesowej aktywności. Nasze produkty zgodne są z REACH i RoHS.

Kontrola OEM

Jest to system kontroli jakości produkcji, który odróżnia nas od konkurencji. Odpowiednio dostosowane o stałej jakości produkty oraz ściśle kontrolowane procedury produkcyjne powodują, że osiągane przez nas standardy OEM dystansują nas od konkurencji na całym świecie.

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego na nasze produkty oferujemy 2-letnią, 3-letnią, a w niektórych przypadkach nawet dożywotnią gwarancję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl